Wycieczka do MAJALAND

Wspaniałą przygodę w bajkowej krainie Pszczółki Mai, Heidi oraz Wikinga Vicka przeżyli uczniowie klasy II A, którzy 27 listopada odwiedzili Park Rozrywki Majaland w Kownatach.

Dzieci mogły popływać łodzią wikingów, przejechać się na zwierzątkach przez farmę Heidi, a także obejrzeć przedstawienie muzyczne w teatrze Pszczółki Mai. Najwięcej emocji wzbudziła przejażdżka Rollercoaster Wikingów, gdzie drugoklasiści z oszałamiającą prędkością odkryli wnętrze mrocznej jaskini. Dużo wrażeń dostarczyła karuzela łańcuchowa Magiczne Motyle, a także Totem Wikingów, gdzie uczniowie z niesamowitą prędkością wjeżdżali do góry i zjeżdżali na dół. Korzystali też między innymi z Lasu Zabaw, basenu z kolorowymi kulkami i Super Ślizgu oraz z Latających Maszyn, a także pływali na tratwie i łodziami Wikingów.

Po trzygodzinnej wspaniałej zabawie połączonej z nauką, zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Sulęcina. Był to dzień niezapomnianych wrażeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.