Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 23 listopada uczniowie z klas I-II uroczyście obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każdy przyniósł swojego ulubionego pluszaka. Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, zielone…

A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię święta, zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedźwiedzi, słuchały opowiadań o misiach; przypomniały sobie ulubionych bohaterów literackich takich jak: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Coralgol., a także wykonały pracę plastyczną „Mój Miś”. Chętnie opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Dzień Pluszowego Misia dostarczył dzieciom mnóstwo pozytywnych wrażeń, radości i wspólnej zabawy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.