Nauczyciele z przydziałem czynności – 2023/24
- Andrzejczyk Ewa – EWS, wych. 2a
- Bohuszko Agnieszka – świetlica EWS
- Chodorska Bogusława – Geografia, wych. 7b
- Cieluch Ewa – EWS, wych. 1a
- Czernia Grażyna – Logopeda
- Domaszewicz Tadeusz – świetlica 4-8
- Gardziejewska Anna – EWS, wych. 3a
- Gocal Agnieszka – Język polski, wych. 5a
- Grubska Ewelina – Język angielski-EWS
- Grzegorek Bogusława – EWS, wych. 2b (urlop)
- Grzelczyk Monika – Biologia, wych. 6c
- Heinrych Wanda – Język polski, wych. 4b
- Howil Maria – Chemia, EBD, wych. 6b
- Hutyra Izabela – Dyrektor szkoły
- Hutyra Witold – WF
- Jagła Aleksandra – Psycholog
- Janiak Julita – Urlop
- Jasinowska Sonia – EWS, wych. 3b
- Jung Joanna – EWS, wych. 1b
- Kasprzak Katarzyna – Pedagog specjalny
- Kogut – Szablewska Agnieszka – Pedagog
- Konopko Monika – Matematyka, wych. 4c
- Kopij Krzysztof – Fizyka
- Kosek Aleksandra – Język niemiecki, wych. 3d
- Kozłowska Iga – Język angielski, wych. 7c
- Kroczak Renata (s. Maksymiliana) – Religia EWS
- Krynicka Ewa – Doradztwo zawodowe (urlop)
- Majcher Renata – Historia, wych. 4a
- Makowiecka Karina – Matematyka
- Małecka Agnieszka – Informatyka, Matematyka, wych. 4d
- Marszałek Ewelina – Język niemiecki, wych. 2c
- Nowicka Dorota – WF, wych. 5c
- Okopień Aleksandra – Biblioteka, informatyka
- Okopień Robert – Wicedyrektor, informatyka, pedagog
- Ks. Paweł Grzesiak – Religia 7-8
- Pawluczenko Anna – Język polski, wych. 7a
- Policzkiewicz Agnieszka – Język angielski, wych. 6a
- Selwat Jolanta – EWS, wych. 2b
- Słonik Iga – Świetlica
- Staats Andrzej – WF
- Stein Elżbieta – Matematyka, wych. 5b
- Struch Przemysław – WF, wych. 8a
- Szymaszek Katarzyna – Religia 4-6
- Ścieszka Katarzyna – Świetlica
- Tonder Anna – Język polski, wych. 8b
- Tracz Aleksander – Historia, WOS
- Wojdyga Klaudiusz – Informatyka, Technika
- Wójcik Wiesław – Wicedyrektor, Informatyka
- Wysoczańska Elżbieta – EWS, wych. 3c
- Zabłocka Agata – EWS, wych. 1c
- Zając Małgorzata – WF
- Zdanowska Bożena – Plastyka, Muzyka