Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1 Andrzejczyk Ewa pedagog szkolny, świetlica szkolna
2 Arciszewska Elżbieta fizyka, geografia
3 Bohuszko Agnieszka świetlica szkolna
4 Chajec Diana muzyka
5 Chitro Wioletta j. polski
6 Chodorska Bogusława geografia
7 Cieluch Ewa edukacja wczesnoszkolna
8 Czernia Grażyna pedagog szkolny
9 Domaszewicz Tadeusz kierownik świetlicy
10 Gajewska Agnieszka informatyka
11 Gardziejewska Anna edukacja wczesnoszkolna
12 Gocal Agnieszka j. polski
13 Gorączka Magdalena j. angielski
14 Grzelczyk Monika biologia
15 Gwizdek Anna plastyka
16 Hartman Mariusz j. angielski
17 Heinrych Wanda j. polski
18 Howil Maria chemia, biologia
19 Hutyra Izabela dyrektor szkoły
20 Hutyra Witold wychowanie fizyczne
21 Janiak Julita j. angielski
22 Kasprzak Katarzyna świetlica szkolna
23 Kaźmierczak Wioleta logopeda szkolny
24 Kogut – Szablewska Agnieszka przyroda
25 Konopko Monika matematyka
26 Kopij Krzysztof fizyka
27 Kosek Aleksandra j. niemiecki
28 Kotrys Alicja chemia
29 Kowalski Tomasz wychowanie fizyczne
30 Kozłowska Iga j. angielski
31 Krynicka Ewa WOS, doradztwo zawodowe, WDŻ
32 Kucewicz Teresa edukacja wczesnoszkolna
33 Lis Stella edukacja wczesnoszkolna
34 Maćkowska Marta psycholog szkolny
35 Majcher Renata historia
36 Makowiecka Karina matematyka
37 Małecka Agnieszka informatyka
38 Marszałek Ewelina świetlica szkolna
39 Nowicka Dorota wychowanie fizyczne
40 Okopień Robert wicedyrektor szkoły, informatyka
41 Pawluczenko Anna j. polski
42 Pławuszewska Krystyna biblioteka szkolna, religia
43 Podgórska Iga świetlica szkolna
44 Rajfur Magdalena j. niemiecki
45 Rudź Anna religia
46 Selwat Jolanta edukacja wczesnoszkolna
47 Selwat Marek muzyka, technika
48 Skrzypacz Joanna j. angielski
49 Staats Andrzej wychowanie fizyczne
50 Stańczyk Sonia edukacja wczesnoszkolna
51 Stein Elżbieta matematyka
52 Struch Przemysław wychowanie fizyczne
53 Szymaszek Katarzyna religia
54 Ścieszka Katarzyna świetlica szkolna, edukacja            wczesnoszkolna
55 Tonder Anna j. polski
56 Tracz Aleksander historia
57 Walenciak Tomasz j. angielski
58 Winiarska Katarzyna j. angielski
59 Wołowski Dariusz wychowanie fizyczne
60 Wójcik Wiesław wicedyrektor szkoły, informatyka
61 Wysoczańska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
62 Zając Małgorzata wychowanie fizyczne
63 Zdanowska Bożena matematyka