Wycieczka do Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze (10.11.2022r.)

Dnia 10 listopada uczniowie klasy 5b oraz 5c odwiedzili Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze. Jest to doskonałe miejsce na interesującą szkolną wycieczkę – dwa poziomy sal interaktywnych wyposażonych w 87 stanowisk, pozwala na realizację wybranych zagadnień z biologii, fizyki i geografii. Dzieci mogły uruchamiać urządzenia na poszczególnych stanowiskach interaktywnych oraz obserwować ich działanie.

Na przykład na ruchomej platformie mogły przeżyć trzęsienie ziemi, a w specjalnej kabinie poczuć wiatr wiejący z prędkością 100 km/h. Dodatkową atrakcją był seans filmowy w kinie Cinema City oraz spacer w zielonogórskiej Palmiarni. Wszystkim gorąco polecamy wycieczkę do Centrum Nauki Keplera. Można się w nim dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.