Archiwum autora: administrator
Podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur (11.06.2026r.)
11 czerwca 2026 r. podsumowaliśmy udział naszych uczniów w tegorocznej edycji konkursu Kangur. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 78 uczniów, którzy z zaangażowaniem i pasją podejmowali matematyczne wyzwania. Szczególne gratulacje kierujemy do 9 uczniów, którzy uzyskali wyróżnienia. Ich sukces jest efektem … Czytaj dalej
Wycieczka klasy 3b do Bram Lasu w Lubrzy (09.06.2026r.)
Uczniowie klasy 3b uczestniczyli w niezwykle ciekawej i pouczającej wycieczce do Bram Lasu w Lubrzy. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać las wszystkimi zmysłami – dowiedziały się między innymi, jak pachnie las i jakie tajemnice skrywa przyroda. W trakcie wyjścia … Czytaj dalej
LubuskiMathChallenge – podjęliśmy wyzwanie! (02.06.2026r.)
Nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody Roku Matematyki 2025/2026, ogłoszonego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. W ramach tej inicjatywy wzięliśmy udział w projekcie Lubuski MathChallenge. Po otrzymaniu nominacji od innej szkoły z zaangażowaniem przystąpiliśmy do realizacji zadania. Naszym wyzwaniem było … Czytaj dalej
Spotkanie z policjantem – bezpieczne wakacje (02.06.2026r.)
W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z Panem policjantem aspirantem Michałem Niziałkiem, który przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie zbliżających się wakacji. W zajęciach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy z dużym zainteresowaniem słuchali cennych wskazówek … Czytaj dalej
Druga edycja konkursu „Jeden z dziesięciu” (02.06.2026r.)
2 czerwca w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu wiedzy ogólnej „Jeden z dziesięciu”. Wydarzenie zostało przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas 5–6 oraz klas 7–8. Pytania konkursowe obejmowały zagadnienia z nauk matematyczno-przyrodniczych, języka polskiego oraz historii. … Czytaj dalej
Wycieczka klas 2c i 2d do Międzyzdrojów (27.05.2026r.)
Uczniowie klas 2c i 2d wzięli udział w wycieczce klasowej do Międzyzdrojów. Podczas pobytu mieli okazję podziwiać piękno przyrody, spacerując po Wolińskim Parku Narodowym. Odwiedzili również Zagrodę Pokazową Żubrów, gdzie z bliska obserwowali te imponujące zwierzęta. Ciekawym punktem programu było … Czytaj dalej
Dzień Dziecka w klasie 2d (01.06.2026r.)
Dzień Dziecka w klasie 2d (01.06.2026r.) (A. Kosek, SP1 Sulęcin)
Wycieczka klasy 3c do kina z okazji Dnia Dziecka (01.06.2026r.)
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 3c wybrali się do kina na wspólny seans filmowy pt. „Drzewo magii”. Po filmie słodka niespodzianka – pyszne lody w McDonald’s . Był to miło spędzony czas w gronie koleżanek i kolegów. (A. Załocka, … Czytaj dalej
Dzień Dziecka w klasie 2a (01.06.2026r.)
Dzień Dziecka w klasie 2a (A. Gardziejewska, SP1 Sulęcin)





