Egzamin ósmoklasisty

1. Egzamin odbywa się 25, 26 i 27 maja 2021r. w wyznaczonych gabinetach szkolnych.
  2. Na egzamin nie może przyjść uczeń z objawami chorobowymi COVID ani objęty kwarantanną.
  3. Uczniowie zgłaszają się na egzamin codziennie najpóźniej o godzinie 08:30. Korzystamy z wejścia głównego (od parku lub od boiska) lub wejścia od szczytu (od Telekomunikacji). Nie korzystamy z wejścia EWS.
  4. Egzamin zaczyna się codziennie o 09:00. Uczniowie będą wpuszczani do sal po 08:30, wcześniej mogą korzystać z pomieszczeń szatni.
  5. Egzamin trwa w kolejne dni (j.polski-matematyka-j.obcy) odpowiednio 120-100-90 minut, z przedłużeniem dla uprawnionych uczniów o odpowiednio 60-50-45 minut.
  6. Na egzamin zabieramy aktualną legitymację szkolną, czarny długopis, linijkę (na matematykę). Można zabrać fabrycznie zamkniętą butelkę wody niegazowanej o pojemności PONIŻEJ 1 litra.
  7. Przy wejściu do sali członek Zespołu Nadzorującego sprawdza legitymację ucznia i losuje numer stolika. Dopuszcza się jednokrotne losowanie numeru, tylko pierwszego dnia.
  8. Na terenie szkoły obowiązuje nakaz dezynfekcji rąk i noszenia maseczek (poza salą egzaminacyjną).
  9. Każda grupa (sala) ma wyznaczone pomieszczenie na szatnię. W czasie trwania egzaminu szatnia jest zamknięta.
  10. Na egzamin nie wolno wnosić urządzeń telekomunikacyjnych. Telefony można zostawić w ustalonym przez szkołę miejscu i odebrać po egzaminie.
  11. Rozkład pomieszczeń na egzamin (sale egzaminacyjne i szatnie) pozostaje identyczny, jak na egzaminie próbnym.
  12. Po egzaminie prosimy o opuszczenie terenu szkoły i nie gromadzenie się.
  13. Dowozy w dniach egzaminu – standardowo, godziny odwozów podamy na miejscu.
  14. W dniach egzaminu nie są wydawane posiłki szkolne.