Podsumowanie Konkursów Przedmiotowych Lubuskiego Kuratora Oświaty

Zwracam się również do was, drodzy nauczyciele i wychowawcy. Podjęliście się wielkiego zadania przekazywania wiedzy i wychowania powierzonych wam dzieci i młodzieży.(…)  Oni poszukują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia. Oczekują też odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań, jakie nurtują ich umysły i serca …’’  

Tymi słowami patrona naszej szkoły   Ewa Rawa, Lubuski  Kurator Oświaty,  zwróciła się  do nauczycieli podczas uroczystości  Podsumowania  Konkursów Przedmiotowych, które odbyły się w roku szkolnym 2020/2021.

Wręczenie nagród laureatom to wyjątkowy dzień w życiu uczniów, którzy swoim zaangażowaniem oraz systematyczną pracą udowodnili, że warto podejmować wyzwania, a nauka może  stać się pasją.  O wyjątkowym charakterze tego dnia świadczyła także obecność przybyłych gości. Uroczystość uświetnili; Grzegorz Rados, Zastępca Dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Iwona Walczak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Sulęcin. Na ręce wyróżnionych uczniów złożono listy gratulacyjne z prośbą o przekazanie ich rodzicom, dziękując za wysiłek włożony w rozwój własnych dzieci.

Izabela Hutyra, dyrektor naszej szkoły oraz przygotowujący uczniów nauczyciele

usłyszeli wiele słów podziękowania za pracę z uczniem zdolnym.

Julia Hutyra  oraz Bartłomiej Wojciechowski zostali uhonorowani za zdobycie tytułu Laureata 4 Konkursów Przedmiotowych, Jan Czernia za zdobycie tytułu Laureata 2 Konkursów Przedmiotowych, Piotr Patro, Fabian Gąsiorek, Jan Pietrzak i Weronika Małecka za zdobycie tytułu Finalisty Konkursu Przedmiotowego.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zwycięzców, życzymy im, aby rozwijali swoje naukowe pasje, żeby zdobywanie wiedzy było dla nich radością i ciągłym odkrywaniem świata.

Kuratorium oświaty podsumowuje konkursy przedmiotowe

Sprostowanie: Jan Czernia otrzymał dwa tytuły laureata.

https://gorzow.tvp.pl/53775305/sulecinscy-uczniowie-zdominowali-tegoroczne-konkursy-przedmiotowe

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.