Organizacja pracy od 21 maja

• 21 maja (piątek) – ze względu na masowe szczepienia nauczycieli, klasy 7-8 pracują zdalnie, podobnie jak klasy 4-6. EWS w szkole.
  • 24 maja (poniedziałek) – klasy 7-8 pracują zdalnie, klasy 4-6 mają spotkania integracyjne (szczegóły podadzą wychowawcy). EWS w szkole.
  • 25-27 maja (wtorek-środa-czawartek) – egzaminy ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktycznych dla klas 4-7. Klasy 1-3 pracują zdalnie.
  • 28 maja (piątek) – klasy 7-8 pracują zdalnie, klasy 4-6 i EWS mają normalne zajęcia w szkole.
  • od 31 maja (poniedziałek) – wszystkie klasy wracają do szkoły.
  • 4 czerwca (piątek po Bożym Ciele) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych (wszystkie klasy).