Prośba od Rady Rodziców

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulęcinie zwraca się z ogromną prośbą o wpłaty dobrowolnej składki na RR za obecny rok szkolny (25 zł za semestr, 50 zł za rok szkolny).

W okresie pandemii Rada Rodziców zakupiła na rzecz szkoły między innymi tablicę interaktywną z projektorem o wartości 7900zł, słodkości w Dniu Dziecka, nagrody książkowe. Zaplanowane są też działania związane z organizacją zakończenia roku szkolnego.

Przypominamy, że również w przyszłym roku szkolnym, klasy, które osiągną największy odsetek wpłat, otrzymają zwrot 20% kwoty swoich wpłat do dowolnego wykorzystania na potrzeby klasowe.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio u wychowawcy lub przelewem na konto Rady Rodziców:

95 8369 0008 7104 8044 2000 0010

z dopiskiem: Wpłata na Radę Rodziców – imię i nazwisko dziecka – klasa.

Wszelkich informacji o wpłatach udziela wychowawca klasy.