Wycieczka klasy 1a do Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) i Game Time w Gorzowie Wlkp. (19.03.2024r.)

Uczniowie klasy 1 A wybrali się 19 marca do Gorzowa Wlkp., do Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA), gdzie na wybranych stanowiskach badawczych mogli samodzielnie odkrywać zjawiska przyrodnicze m. in. sprawdzali symetrię swojej twarzy, dowiedzieli się jak  działa pamięć ultra krótkotrwała.
W Majsterni budowali obiekty latające. Swobodne eksperymentowanie sprawiło dzieciom dużo radości, rozbudziło ciekawość i kreatywność.

Następnie pierwszoklasiści udali się do Game – Time, gdzie mogli biegać, wspinać się, czołgać i przeskakiwać przez rożnego rodzaju przeszkody. Każdy znalazł tu atrakcje dostosowana do swoich potrzeb. Ta wyjątkowo aktywna zabawa dostarczyła dzieciom mnóstwo wyzwań i emocji. Po wysiłku umysłowym i fizycznym przyszedł czas na posiłek w McDonald’s. Zmęczone ale zadowolone wróciły do domów.