Wizyta przedszkolaków

W poniedziałek, 18 marca, mury naszej szkoły odwiedziła grupa 5-latków z przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie. Z wielką przyjemnością gościliśmy przedszkolaków w naszej szkole, pokazując im jak uczą się drugoklasiści.

Największe emocje u naszych gości wzbudziła lekcja z wykorzystaniem tablicy multimedialnej w klasie IIa oraz wizyta w sali zabaw świetlicy szkolnej.  Przed opuszczeniem naszej szkoły przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek, a także z wychowawcą świetlicy przygotowały wiosenne kwiatki dla klasy IIa z naszej szkoły Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.