Dzień pluszowego misia (24.11.2023r.)

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Taki dzień z przyjemnością celebrujemy także w naszej szkole! Dzieci z chęcią przyniosły swoje ulubione maskotki, uczestniczyły w wielu atrakcyjnych zabawach, a także wykonywały misiowe prace plastyczne.
Po lekcjach w bibliotece także pamiętaliśmy o Dniu Misia: poznaliśmy jego historię, nazwę „Taddy Bear”, wykonaliśmy wspólną gazetkę z duuużym misiem, malowaliśmy miśki grając w grę „Wyturlaj Misia”, przypomnieliśmy sobie książkowe misie a także czytaliśmy bajkę o Misiu Paddingtonie, który w tym roku obchodzi swoje 65 urodziny.
Niech nam żyją MISIE!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.