„ŚLUBUJEMY…” (17.11.2023r.)

W dniu dzisiejszym w naszej szkole miała miejsce niecodzienna uroczystość – ślubowanie i pasowanie
na ucznia klas pierwszych. Uroczystego pasowania naszych najmłodszych uczniów  w obecności ich rodziców dokonała Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa, Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart i Dyrektor szkoły Izabela Hutyra.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili również: Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. Magdalena Machowska, Koordynator Terenowego Zespołu Wizytatorów Iwona Gruca, Starszy Wizytator Terenowego Zespołu Wizytatorów Anita Pakulska, Dyrektor Przedszkola nr 1 im. Małego Przyrodnika w Sulęcinie Katarzyna Kurasik, Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Dziadas.
Uczniowie klas 1a, 1b i 1c w dniu dzisiejszym zostali włączeni do naszej społeczności szkolnej w obecności przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a co za tym idzie uzyskali  przywileje oraz obowiązki uczniowskie i rozpoczęli rejs po wielkim oceanie wiedzy pełnym ciekawych przygód i niespodzianek. Pomyślnych wiatrów drodzy Pierwszoklasiści!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.