Kolejne prezenty dla pacjentów z Oddziału Onkologii w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze dostarczone (31.05.2023r.)

Dziś kolejne prezenty z naszej szkolnej charytatywnej akcji „Dzień Piżamy” zostały dostarczone przez Samorząd Uczniowski i przekazane dla pacjentów
z Oddziału Onkologii w Centrum Zdrowia Matki
i Dziecka w Zielonej Górze.
Pamiętaliśmy o naszej koleżance Ninie!!! Koleżanki i koledzy z klasy 1c przygotowały muzyczną niespodziankę dla Niny
oraz przekazały laurki z życzeniami…

„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak)
Kochani Wojownicy!
Mamy nadzieję, że prezenty od społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulęcinie wywołają uśmiech i radość na Waszych twarzach.
Mimo, że jesteście jeszcze mali, dla nas jesteście Wielkimi Bohaterami i Wojownikami! Mimo, że nie macie wielkich mięśni, pokazujecie nam, w czym tkwi prawdziwa siła! Drodzy Wojownicy! Życzymy Wam dużo siły… I tego, co najważniejsze ZDROWIA!!!

Ostatni prezent dostarczyliśmy dziś do rąk naszego dzielnego Wojownika Kacpra! Kacper, Tobie również życzymy dużo siły i tego, co życiu najcenniejsze… ZDROWIA
i beztroskiego dzieciństwa… Kacper, c
zekamy na Ciebie!!!