Konkurs Plastyczny

Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą Kartkę do Świętego Mikołaja – rozstrzygnięty.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas i doskonała okazja, żeby wysyłać kartki świąteczne.

Przesyłanie życzeń to także wspaniała tradycja, którą warto pielęgnować .

Kultywując tradycje związane ze świętami uczniowie naszej szkoły z klas IV – VII wykonali piękne i oryginale kartki świąteczne według własnego pomysłu.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, komisji oceniającej prace nie było łatwo wybrać najpiękniejsze kartki wśród prawie 100 pięknych. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w naszej szkole podczas wspólnego kolędowania 21.12.2018 r.

I miejsce – Zuzanna Kluszczyk, kl. V b

II miejsce – Zofia Krysiak, kl. IV d

III miejsce – Kacper Kujda, kl. IV a

Wyróżnienia :

Julia Zygmańska kl. IV a, Filip Sienkiewicz kl. V d , Krystian Rzemieniecki kl. V d