Grupa ,,Słoneczniki van Gogha”

Po co nam sztuka, malarstwo, rzeźba? Każdy z nas zna Mona Lisę, Jana Matejko i  jego Bitwę pod Grunwaldem, no może jeszcze Słoneczniki Van Gogha, i tego ”dziwnego” Picassa, który chyba do końca nie umiał malować. Tyle potrafi wymienić przeciętny obywatel.

Ten stan wiedzy i zainteresowania sztuką spróbuje zmienić w naszej szkole grupa ,,Słoneczniki Van Gogha”, która powstała w październiku i spotyka się  w każdy poniedziałek o godz.14.30 w gab. 203. Planujemy w przyszłym roku warsztaty, wystawy i inne kolorowe wydarzenia.

Odważ się i dołącz do naszej grupy!

Rozwijaj się kulturalnie i twórczo. Pamiętaj  – jesteś niepowtarzalny! Sztuka jest w nas, tworzenie jej jest naszą naturalną potrzebą. Nie bójmy się jej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.