Mamy zwycięstwo!

W czwartek 02.03.2023 r. w hali sportowej naszej szkoły rozegrany został I etap Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Igrzyska Dzieci.
W zawodach powiatowych w piłce koszykowej udział wzięły dziewczęta klas 5 i 6-ch:
Kusz Iga, Bruchowska Agata, Duź Anna, Dziadas Nela, Gredka Aleksandra, Jurkiewicz Aleksandra,
Zabłocka Nikola, Książyk Alicja, Meller Zuzanna, Przybysz Weronika, Stempińska Aleksandra i Szczucińska Zosia.

Wyniki rywalizacji:
III m. SP Torzym,
II m. SP 2 Sulęcin,
miejsce I zajęła drużyna naszej szkoły.

Wszystkim zespołom gratulujemy sportowej rywalizacji w duchu fair play,
p. Przemysławowi Struchowi i p. Andrzejowi Staatsowi oraz  Zbigniewowi Kędziorze dobrej organizacji zawodów a kibicom – klasie 6a (dz. i chł.) sportowego kibicowania. Szczególne podziękowania p. Dorocie Nowickiej i p. Małgorzacie Zając za współpracę
w zakresie przygotowania zespołu.

Dziewczętom życzymy powodzenia i wytrwałości na dalszych etapach rywalizacji sportowej.

Witold Hutyra