Wycieczka na TROPICAL ISLANDS

6 grudnia 2018r. uczniowie z klasy IIc i IVc naszej szkoły odwiedzili jedyny w swoim rodzaju, największy tropikalny park rozrywki w  Europie – „Tropical Islands”, znajdujący się niedaleko Berlina.

Wyspa powitała nas gorącą atmosferą (+27 °C). Czekało tam na nas wiele atrakcji, m.in.: las tropikalny, laguna, ciepłe Morze Południowe z plażą, zjeżdżalnie, kraina zabaw dla dzieci, wioska  tropikalna,  w której  zobaczyliśmy domki  typowe  dla  Bali,  Borneo,  Polinezji,  Amazonii i Kongo. Idealny klimat, który tam panował zachęcał do morskich kąpieli. Wszyscy bawili się doskonale. Niestety czas nieubłagalnie płynął i musieliśmy wracać do  domu. Z wycieczki przywieźliśmy miłe wspomnienia, które na pewno pozostaną na długo w naszej pamięci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.