Zawody sportowe

Zbliża się koniec roku kalendarzowego a od września 2018 w zmaganiach sportowych uczniowie naszej szkoły zdobyli trzy medale w finałach wojewódzkich Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Jest to wielki sukces dla szkoły, ale przede wszystkim sukces dla tych uczniów którzy tego dokonali. Jesteśmy dumni, że mamy ich w murach naszej szkoły.

I miejsce dziewcząt i chłopców w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych.
I miejsce chłopców w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych.
VIII miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych.
I miejsce (Łukasz Chudziński, Hubert Gieroński, Filip Banasiak) w finale wojewódzkim w badmintonie drużynowym chłopców w Babimoście.
II miejsce (Weronika Aleksandrowicz, Kinga Wyszyńska, Paulina Kaszuba) w finale wojewódzkim w badmintonie drużynowym dziewcząt w Babimoście.