DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulana przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”  

Dnia  23 listopada wszystkie dzieci z naszej świetlicy  uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, a także poznały Wielkie i Sławne Misie.   Na koniec  wykonały  pracę plastyczno- techniczną z użyciem papierowych talerzyków i farb oraz  pracę techniczną z wykorzystaniem kolorowych papierowych kółek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.