Wycieczka kl. IIb – Moskiewska Rewia na Lodzie

21.11.2018 r. klasa II b edukacji wczesnoszkolnej brała udział w zorganizowanym w Szczecinie przez Agencję ,,Magart” przedstawieniu, znanej z występów na całym świecie MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe widowisko, oparte na motywach baśni autorstwa H. CH. Andersena ,,KRÓLOWA ŚNIEGU”.

Spektakl został wyreżyserowany przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie – Olgę Kondraszową. Od pierwszych chwil uwagę zwróciła przepiękna muzyka, choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne. Widowisko dostarczyło uczniom moc emocji i pozostawiło wiele niezapomnianych wrażeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.