„Bez granic: nauka – praca – życie. Orientacja zawodowa na pograniczu polsko-niemieckim – rozwiązanie modelowe na przykładzie Euroregionu Pro Europa Viadrina” (25.11.2022r.)

Dnia 25. listopada br. w Gorzowie Wlkp. podczas konferencji końcowej projektu pt: „Bez granic: nauka – praca – życie. Orientacja zawodowa na pograniczu polsko-niemieckim – rozwiązanie modelowe na przykładzie Euroregionu Pro Europa Viadrina”,
pani Dyrektor Izabela Hutyra odebrała oficjalne podziękowanie za wkład i zaangażowanie w podnoszenie jakości orientacji zawodowej dzieci i młodzieży.

Nasza szkoła brała udział w projekcie od 2019r. Celem przedsięwzięcia było podniesienie kompetencji i uwrażliwienie uczniów na proces wyboru przyszłej szkoły i zawodu, a także pokonywanie barier i podnoszenie kompetencji interkulturowych. Ponadto, kilku nauczycieli podniosło swoje kompetencje doradcze, poprzez udział w warsztatach i szkoleniach.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.