Wspomnienia z wakacji… Letni obóz sportowo-rekreacyjny w Mrzeżynie.

Tegoroczny obóz sportowo-rekreacyjny, który odbył się w dniach od 19 do 27 lipca  należał do wyjątkowo udanych, nie tylko ze względu na udział dużej i zróżnicowanej wiekowo grupy dzieci i młodzieży sulęcińskich szkół podstawowych ale również na wspaniałą pogodę, która sprzyjała plażowaniu, spacerom i morskim kąpielom.

Treningi odbywały się dwa razy dziennie w hali sportowej, a noclegi zapewniła nam  szkoła podstawowa w Mrzeżynie. Codzienne zajęcia sportowe, plażowanie i czas wolny wypełniały każdy kolejny dzień i choć czas mijał szybko, to bogatsi o wspomnienia i tężyznę fizyczną wróciliśmy wspólnie do obowiązków szkolnych.

Miejmy nadzieję, że dobrych wspomnień i energii wystarczy nam do końca roku szkolnego. Obóz jak co roku został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II przy współpracy z STS Olimpia Sulęcin.

Trenerami i opiekunami grup byli: Anna Blicharz, Joanna Twarowska, Stanisław Szablewski i Andrzej Staats.

Składamy serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Sulęcin, za wsparcie finansowe letniego wypoczynku naszych najmłodszych siatkarzy i siatkarek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.