Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie

Pierwszego września po wakacyjnej przerwie spotykamy się wszyscy uśmiechnięci i gotowi do nauki i podejmowania wyzwań. To wyjątkowy dzień w życiu uczniów każdej społeczności szkolnej, dla uczniów z każdej grupy wiekowej.

Na placu, przed naszą szkołą, zebrali się wszyscy, dla których ten dzień jest świętem. Pani dyrektor – Izabela Hutyra, powitała przybyłych gości: Pana Dariusza Ejcharta – Burmistrza Sulęcina Pana Zbigniewa Szczepańskiego – Przewodniczącego Rady Miasta oraz Panią Beatę Komorowską – wiceprzewodniczącą Rady Rodziców.

Przywitani zostali także uczniowie – nowa grupa pierwszoklasistów, nasi nowi koledzy – uczniowie z Ukrainy oraz cała społeczność  uczniowska i nauczyciele.

Tegoroczny apel miał szczególny charakter, ponieważ Pan Dariusz Ejchart – Burmistrz Sulęcina, wręczył Pani Izabeli Hutyrze nominację na stanowisko dyrektora na kolejnych pięć lat, podkreślając przy tym, jak ciągle rozwija się szkoła, a nasi ósmoklasiści osiągają wysokie wyniki egzaminów. Złożył podziękowania za włożony trud wszystkim nauczycielom i życzył podobnych sukcesów na tegorocznym egzaminie.

Po oficjalnej części uczniowie spotkali się z wychowawcami oraz z kolegami
w klasach, by podzielić się wrażeniami z minionych wakacji. Śmiechu było co niemiara – bo jedni okazali się  wyżsi, drudzy poważniejsi.

Przed nami nowa przygoda wyzwań i ekscytacji. Życzymy wszystkim naszym uczniom, aby stali się odkrywcami świata i ucząc się, realizowali swoje marzenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.