Wspomnienia z wakacji – Stężyca 2018 – obóz sportowy

Podczas minionych wakacji  w dniach 26.07 – 4.08. , 50 uczniów Sulęcińskich szkół uczestniczyło w obozie sportowym w Stężycy ( pomorskie),  organizowanym przez SP-1  oraz STS Olimpia Sulęcin .

W trakcie obozu młodzież uczestniczyła w treningach, intensywnie przygotowując się do nowego sportowego sezonu, a w wolnych chwilach korzystała z miejscowych atrakcji ( kąpiel w krystalicznie czystym jeziorze Radunia, rajdy na sprzęcie wodnym po jeziorze, itp.) W trakcie wyjazdu nie zabrakło również atrakcji takich jak zwiedzanie Trójmiasta, Gdańskiej Starówki, gdzie odbywał się tradycyjny Jarmark Dominikański oraz Gdyni, gdzie zwiedzaliśmy Muzeum Marynarki Wojennej na statku „Błyskawica”. Wszyscy uczestnicy obozu powrócili zdrowi oraz pełni zapału do pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Organizatorzy i trenerzy dziękują Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1, Burmistrzowi Miasta i Gminy Sulęcin, a także Zarządowi STS Olimpia za pomoc w organizacji obozu sportowego w Stężycy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.