Wspomnienia z wakacji – Montreuil Juigne 2018 -FRANCJA

Dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy oraz staraniom sulęcińskich pedagogów, w dniach 15-22 lipca grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II oraz ostatniego rocznika naszego gimnazjum pod opieką p. Roberta Okopienia, Witolda Hutyry i Tomasza Walenciaka po raz kolejny uczestniczyła w corocznym spotkaniu młodzieży z czterech miast partnerskich: Sulęcina, Kamen, Beeskow i Montreuil Juigne.

Tym razem impreza miała miejsce we Francji, gdzie nasi gospodarze zabrali nas min. na wycieczkę do perły rejonu Anjou – Angers, na wybrzeże Atlantyku, oraz spływ kajakowy dopływem Loary – Le Louet. Jak co roku, nie zabrakło miłych przeżyć i wspomnień, oraz – co najważniejsze – okazji do zawarcia nowych i odświeżenia starych przyjaźni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.