W KRAINIE PANI MUZYKI.

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję mieli nasi uczniowie 9 grudnia podczas występu Lubuskiego Biura Koncertowego, który zaprezentował „Roztańczoną lampę Aladyna”.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały muzyki, poznały takie instrumenty jak: saksofon, gitara i klarnet oraz dowiedziały się co to jest futerał. Tym razem artyści przedstawili historię Aladyna, pięknej księżniczki Jasminy, lampy i podstępnego czarnoksiężnika.  Wrażenia  z  koncertu  potęgował  niezwykle  barwny  i żywiołowy występ taneczny. Muzyka wprowadziła wszystkich w cudowny nastrój, a artyści zostali nagrodzenia gromkimi brawami.