„Kroniki Archeo”

Cztery biblioteki szkolne (z Torzymia, Wędrzyna i dwie z Sulęcinia) wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną zorganizowały międzyszkolne rozgrywki w gry planszowe pt. „Kroniki Archeo”. Turniej dostarczył uczniom klas piątych wielu emocji i ciekawych przeżyć.

Gracze wraz z bohaterami książek o tym samym tytule rozwiązywali zawiłe zagadki i wykazywali się sprytem zdobywając upragnione żetony. Udział w grze zachęcił wszystkich uczestników do przeczytania serii książek pt. „Kroniki Arche”. Skład drużyny naszej szkoły: Bebłowski Mateusz kl. 5 a, Krynicki Maksymilian kl. 5 a, Kuźmicka Alicja kl. 5 a, Orchowska Oliwia kl. 5 a.