Reprezentowanie naszej szkoły w poczcie sztandarowym to wielki zaszczyt a zarazem odpowiedzialne i reprezentacyjne zadanie.
Już jutro uczniowie klas ósmych przekażą ten zaszczyt swoim młodszym kolegom i koleżankom, aby tak jak oni, swoją nauką, pracą i zachowaniem godnie reprezentowali naszą szkołę w przyszłym roku szkolnym. Nelu, Polu i Bartku dziękuję Wam za miniony rok szkolny, za każdy apel, uroczystość, wspólny wyjazd i za każdą godzinę spędzoną w bibliotece J Już jutro opuścicie mury naszej szkoły i pójdziecie dalej, każdy
w swoją stronę…, po dalszą wiedzę, marzenia i plany. Wiem, że na pewno jeszcze tu wrócicie do nas, już jako absolwenci…, tak jak inni wracają, żeby odwiedzić i poopowiadać, jak im się wiedzie w średniej szkole i w internacie 😉
Więc… do zobaczenia!
Każda szkolna uroczystość, apel, dyskoteka… nie może odbyć się bez dobrego nagłośnienia i tych, którzy są zawsze, na każdą prośbę, czasami nawet w czasie wolnym od szkoły… Chłopaki: Sebastian i Julek – dziękuję Wam za cały rok tej ciężkiej i muzycznej pracy! Z Wami się jeszcze nie żegnamy, jeszcze rok z nami jesteście w szkole, dlatego od września pracujemy dalej J
Dziękuję za wspólnie spędzony rok pełen wyzwań i pięknych chwil. Niech zdobyta wiedza będzie dla Was skrzydłami, które pomogą odważnie realizować marzenia, rozwijać talenty i sięgać po kolejne cele.
Życzę wielu sukcesów, inspirujących przygód oraz niegasnącej wiary we własne możliwości…
(opiekun: A. Okopień, SP1 Sulęcin)











