Podsumowanie konkursów matematycznych w roku szkolnym 2018/2019

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2019” uczennica klasy piątej Weronika Małecka uzyskała wynik bardzo dobry, a jedenastu uczniów uzyskało wyróżnienia tj. uczniowie klas drugich: Ignacy Buczkowski, Malwina Żmudzińska, Bartosz Kochański, Hanna Kochańska, Weronika Przybysz, uczeń klasy czwartej: Wojciech Tyburczy, uczniowie klasy piątej: Jakub Jeremicz, Artur Nowak, Filip Brodowski, Jakub Wiącek oraz uczennica klasy ósmej Zuzanna Rajman. Podsumowanie konkursu w szkole odbyło się piątego czerwca br.. Podsumowanie konkursu w okręgu miało miejsce dnia 14 czerwca w Witnicy.


W wewnątrzszkolnym Konkursie „Mistrz szybkiego liczenia” klas IV: I miejsce ex aequo Franciszek Dziadas i Gracja Stasiukiewicz, II miejsce Mikołaj Darmograj, III miejsce Amelia Szumlewicz. W Klasach V: I miejsce Weronika Małecka, II miejsce Antoni Babiak, III miejsce Marcelina Andrzejewska.
W wewnątrzszkolnym Konkursie „Mistrz logicznego myślenia”. W klasach VII: I miejsce Zuzanna Chirkowska, II miejsce Klaudia Czarnecka. W klasach VIII: I miejsce Katarzyna Grzejda, II miejsce Zuzanna Rajman, III miejsce Jakub Kartawik.
W wewnątrzszkolnym Konkursie „O Najlepszego Matematyka”. Najlepszym Matematykiem klas trzecich gimnazjum ex aequo Filip Banasiak i Bartosz Miś, II miejsce Martyna Konopko, III miejsce Miłosz Rosłanowski.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.