Szkolny etap konkursu recytatorskiego „O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę” (10.10.2024r.)

Dnia 10 października 2024r. w bibliotece odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę”. Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno literatury oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich. W prezentacji wierszy wzięło udział
12 uczniów z klas II i III. Wszyscy byli świetnie przygotowani. Komisja miała bardzo trudne zadanie. Dyplom z wyróżnieniem otrzymali: Anna Kowalewska, Pola Sykuła i Franciszek Harasimowicz.

Wyróżnieni uczniowie będą reprezentować szkołę podczas powiatowego etapu konkursu recytatorskiego, który odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.