Światowy Dzień Poczty (09.10.2024r.)

Dzisiaj 9 października obchodzony jest: Światowy Dzień Poczty. Uczniowie z klasy 2 c rozmawiali na lekcji na temat tego jak działa poczta. Następnie dzieci wybrały się na pobliską pocztę zobaczyć, gdzie można kupić znaczek i gdzie wrzucamy listy. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć klaser kolekcjonera znaczków, który zachwycił ich do zaprojektowania własnego znaczka. Uczniowie otrzymali również listy, które do siebie wcześniej napisali i wrzucali do klasowej skrzynki.

Cała klasa z okazji Światowego Dnia Poczty wszystkim pracownikom i listonoszom w dniu ich święta składa podziękowania za trud codziennej pracy. Życzymy dużo zdrowia, lekkich przesyłek i wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.