Dzień Ziemi w świetlicy szkolnej (22.04.2024r.)

Z okazji Dnia Ziemi, w świetlicy szkolnej zorganizowano zajęcia na temat recyklingu, segregacji śmieci oraz sposobów pielęgnowania naszej planety. Dzieci świetlicowe miały okazję poszerzyć wiedzę z zakresu ekologii, oglądając film edukacyjny. Następnym zadaniem była segregacja śmieci, zarówno na żywo jak i na obrazku. Na sam koniec pomalowaliśmy rysunki związane z Dniem Ziemi.

Myśląc o naszej planecie, stworzyliśmy własne ogródki. Posialiśmy w nich różne rośliny, które zdobią naszą świetlicę. Wykiełkowane rośliny wkrótce uczniowie zabiorą do swoich domów i będą mogli je posadzić w swoich ogródkach lub doniczkach.