Wycieczka klasy 1a do Zakładu Produkcyjnego LEKS w Gorzowie Wlkp. (18.04.2024r.)

Uczniowie klasy 1A udali się 18 kwietnia do Zakładu Produkcyjnego LEKS w Gorzowie Wlkp. Głównym celem było poznanie bliżej zawodu piekarza, a także uzyskanie jak najwięcej informacji na temat etapów powstawania pieczywa oraz produktów potrzebnych do jego realizacji. Dzieci mogły  bezpośrednio obserwować proces powstawania chleba, a także zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Pierwszoklasiści z wielkim zainteresowaniem przyglądali się pracy piekarza.

Na hali produkcyjnej samodzielnie lepiły rogaliki i bułeczki, które po upieczeniu zabrały do domu. Na zakończenie spotkania odbyła się degustacja pieczywa i pączków.
Dziękujemy wszystkim pracownikom firmy LEKS za okazałą gościnność i miłą atmosferę.