Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (12.04.2024r.)

Dnia 12 kwietnia 2024 r. odbył się kolejny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Tym razem był to etap powiatowy.
W konkursie wzięło udział 21 uczniów ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z powiatu sulęcińskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Olszowska z klasy 4a, Lena Sobczak z klasy 4c oraz Tymoteusz Konopko z klasy 6a.
Lena Sobczak zajęła I miejsce, Małgorzata Olszowska zajęła II miejsce w grupie pierwszej – szkoły podstawowe klasy I-IV. Tymoteusz Konopko zajął I miejsce w drugiej grupie – szkoły podstawowe klasy V-VIII. Cała trójka zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego OTWP, który odbędzie się 26 kwietnia w Słubicach.
Gratulacje i powodzenia na kolejnym etapie turnieju!