Konkurs na kartkę wielkanocną w świetlicy szkolnej (21.03.2024r.)

W czwartek ( 21.03.2024)  w naszej świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na KARTKĘ WIELKANOCNĄ. Spośród uczestników wyłoniliśmy trzech zwycięzców za pomocą głosowania, dzieci świetlicowe oddawały głosy na najpiękniejszą, ich zdaniem, kartkę. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie:) Wszystkie kartki konkursowe oraz kartki wykonane przez wolontariuszy naszej szkoły będą możliwe do zakupienia na Jarmarku Kogucim w najbliższą niedzielę, a zebrane ze sprzedaży pieniądze trafią na Radę Rodziców.