PODARUJ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU

3,2,1, START! Nasza placówka przystąpiła do kolejnej edycji projektu „Podaruj 1,5% swojej szkole” realizowanego przez @fundacjafrred.
Na początku DZIĘKUJEMY wszystkim przyjaciołom naszej szkoły, którzy w 2023 roku przekazali nam swoje 1,5% podatku. Dzięki temu mogliśmy zrealizować część naszych potrzeb. Każda złotówka została wydana zgodnie z naszym wskazaniem. Otwarcie mówimy o naszych potrzebach. Dla efektywniejszej edukacji, potrzebujemy więcej. Wspólnie możemy pomóc naszej szkole!
Wesprzyjmy naszą szkołę, odpowiadając na projekt Fundacji na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej: „Podaruj 1,5% swojej szkole” rozliczając PIT za 2023 rok.

PODARUJ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU:
Fundacja na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej (FRRED)
CEL SZCZEGÓŁOWY:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie