9 listopada – Bijemy rekord dla Niepodległej

9 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu, 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Społeczność szkolna razem z Panią Dyrektor Izabelą Hutyrą i zaproszonymi gośćmi przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Radę Dzieci i Młodzieży „Rekord dla Niepodległej”. O godz. 11:11 wspólnie zaśpiewaliśmy hymn Polski. Następnie uczniowie i absolwenci naszej szkoły zaprezentowali fragment koncertu pt. „Czas nas uczy
Spotkanie to  było niecodzienną lekcją historii, która uświadomiła nam, że pięknie jest żyć w wolnym kraju i cieszyć się każdym dniem.

Agnieszka Gocal, Anna Pawluczenko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.