Organizacja roku szkolnego 2020/21

W menu INFORMACJE i DOKUMENTY znajduje się Regulamin funkcjonowania szkoły w okresie pandemii.

Obiady szkolne wydawane będą od 16 września. Zapisy u wychowawców lub w sekretariacie do poniedziałku, 14 września. Karta zgłoszenia na obiady dostępna jest na stronie szkoły (menu INFORMACJE I DOKUMENTY) oraz w sekretariacie.

Świetlica szkolna dla klas I-III pracuje od 6:30 do 16:00. Szczegóły powyżej.

W czasie przerw oraz przed i po zajęciach (na terenie wspólnym szkoły – korytarze, WC, boisko, szatnie itp.) noszenie maseczek/przyłbic jest obowiązkowe dla uczniów i nauczycieli. Po wejściu do gabinetu, w czasie zajęć oraz podczas spożywania posiłków maseczki nie są wymagane.

Na chwilę obecną szkoła prowadzi nauczanie w trybie stacjonarnym, z zachowaniem procedur ustalonych przez MEN, MZ i GIS.

Równocześnie prosimy rodziców o ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów ze szkołą – informacji udzielamy również mailowo (sekretariat@sp1sulecin.pl) lub telefonicznie (95-755-5444).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.