FERIE ZIMOWE – 2 tydzień…

Drugi tydzień zimowiska to także mnóstwo atrakcji. Deszczowa pogoda wcale nas nie odstraszała. Odbyły się wszystkie planowane wycieczki, takie jak w pierwszym tygodniu ferii, czyli do parku rozrywki  Majaland, na basen „Kasztelanka”, do kina Cinema. Dzieci na pewno się nie nudziły.

Bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach sportowych, integracyjnych, zręcznościowych i plastycznych na terenie szkoły – w myśl ułożonego hasła: „Hej, hej zimowisko jest OK. Wspólna zabawa to fajna sprawa”. Dużym powodzeniem cieszyła się znana i lubiana od lat gra terenowa -„Podchody” oraz tor przeszkód na basenie. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. To były dwa tygodnie udanej zabawy. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział.
A od poniedziałku ruszamy z pełnymi akumulatorami w nowy semestr.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.