ZIELONA SZKOŁA W CZARNOCINIE

W pierwszym tygodniu czerwca klasa 2 c wyjechała na zieloną szkołę do Czarnocina nad Zalew Szczeciński. Program zajęć był bardzo urozmaicony. Tuż po zakwaterowaniu w ośrodku „Frajda” czekała na nas pierwsza atrakcja- kajakowanie. Poznaliśmy wiele ciekawostek o Zalewie Szczecińskim w czasie rejsu katamaranem.

W kolejnych dniach sporo emocji wywarła wspinaczka na ściankę i skrzynki -poszło nam całkiem nieźle. Miłe chwile spędzaliśmy podczas gier terenowych, zabaw i relaksu nad jeziorem. Upichciliśmy najsmaczniejszą pizzę świata. Bardzo wesoło bawiliśmy się podczas karaoke – odkryliśmy wiele talentów. Dużą niespodzianką był wieczór filmowy…. Codziennie też odbywały się zajęcia dydaktyczne, niekoniecznie w sali z ławkami i tablicą. Ostatniego dnia, w drodze powrotnej, zatrzymaliśmy się w Marianowie. Tam na warsztatach kulinarnych w Chlebowym Domu wypiekaliśmy różne smakołyki. Piękna pogoda, codzienne zajęcia ruchowe, wielogodzinny pobyt na świeżym powietrzu sprawiły, że wszyscy w dobrych humorach i pełni energii wróciliśmy do domu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.