Drugi etap projektu „Segreguj z Reflexem” (17.06.2024r.)

Niedawno zakończył się drugi etap projektu „Segreguj
z Reflexem” organizowany przez CZG12. Uczniowie klas 1-3 tworzyli w grupach plakaty, które miały zachęcić
do segregowania śmieci elastycznych. Wysłano 66 zdjęć plakatów z 14 szkół podstawowych. Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło 74 uczniów. Razem stworzyli 17 prac. CZG 12 przyznało trzy miejsca i dwa wyróżnienia. Możemy poszczycić się tym, że aż dwie prace z naszej szkoły zostały docenione przez organizatorów konkursu. II miejsce zajęli Polina Serheieva, Veronika Marienko, Maksym Levytskyi i Marian Hnyp z klasy IIId, a Maksym Zakharchenko, Daniil Kalanzhov i Yarosłav Sotnykov także z IIId otrzymali wyróżnienie.

Nagrody zostaną wręczone na apelu kończącym Rok Szkolny. Prace uczniów były piękne i pomysłowe, dlatego koordynator szkolny postanowił nagrodzić wszystkie dzieci i dzięki hojności CZG 12 wręczył każdemu upominki. Gratulujemy zwycięzcom.

#projektReFlex

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.