„Kto ważniejszy – mama czy tata” (14.06.2024r.)

Dnia 14.06.2024r. w ośrodku „Marina” uczniowie klasy 3a celebrowali święto mamy i taty. Dzieci uroczystość rozpoczęli tańcem- Belgijką. Następnie zaprezentowali humorystyczne przedstawienie, w którym odbył się sąd nad tym, „Kto ważniejszy -mama czy tata”.
W trakcie przedstawienia dzieci przedstawiły argumenty za swoimi rodzicami, a na koniec sędziowie wydali werdykt, że oboje rodzice są równie ważni i niezastąpieni. Kolejnym punktem była recytacja wierszy i piosenek, poprzez które dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność wobec rodziców.

Na zakończenie zaproszono wszystkich rodziców aby zatańczyli ze swoimi pociechami. Nie zabrakło pieczenia kiełbasek i słodkiego poczęstunku. Całe wydarzenie było nie tylko okazją do podziękowań rodzicom za ich wsparcie i miłość, ale również pozwoliło na integrację i stworzenie pięknych wspomnień na zakończenie trzeciej klasy. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za trzy lata wspaniałej współpracy i zaangażowania nie tylko na rzecz klasy ale także szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.