Konkurs dla uczniów klas pierwszych „Mój projekt okładki ulubionej książki” (23.04.2024r.

W Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich, który corocznie obchodzony jest 23 kwietnia, w bibliotece szkolnej został podsumowany konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych „Mój projekt okładki ulubionej książki”, który został ogłoszony w dniu Pasowania na Czytelnika. Konkurs miał na celu rozwijanie czytelnictwa wśród najmłodszych czytelników oraz rozwijanie ich wyobraźni. W konkursie zostało wyróżnionych i nagrodzonych dziewięć prac. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla zwycięzców. Gratulujemy.