Dzień Wiosny w naszej szkole

Nasza szkoła hucznie obchodziła w tym roku szkolnym pierwszy dzień wiosny. Wszystkie klasy rozpoczęły ten dzień w przebraniach. Tym sposobem szkolne korytarze zapełniły się bobasami, politykami, służbami mundurowymi, gangsterami oraz postaciami z bajek.

Wszystkie lekcje w tym dniu pozbawione były kartkówek, zaliczeń, odpytywania oraz sprawdzianów, a uczniowie mogli się cieszyć luźniejszymi zajęciami prowadzonymi przez samych siebie w obecności nauczycieli.

Godzina 11.00 to przemiłe starcie na boisku siatkarskim pomiędzy nauczycielami, a uczniami. Tym razem doświadczenie wzięło górę nad młodzieżą, ale to nie wynik był najważniejszy. Sala wypełniona po brzegi kibicami i doping społeczności uczniowskiej sprawiły, że atmosfera tego dnia była niezwykła.

MK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.