Turniej piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości (10.11.2023r.)

10 listopada 2023 r. uczennice SP 1 w Sulęcinie uczestniczyły w Turnieju piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości w Kostrzynie n/O. W zawodach wzięły udział 4 zespoły: SP 2 Kostrzyn, SP Słońsk, AS Słubice i SP 1 Sulęcin. Nasza szkolna drużyna pod opieką Andrzeja Staatsa wystąpiła w składzie: Agata Bruchowska, Nela Dziadas, Aleksandra Stempińska, Anna Duź, Weronika Przybysz, Aleksandra Jurkiewicz, Alicja Książyk i Zosia Szczucińska.

Turniej rozpoczął się od uroczystego odśpiewania Hymnu Państwowego w obecności Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników i uczniów Zespołu Szkół w Kostrzynie. Następnie przystąpiono do sportowej rywalizacji. Nasz szkolny zespół po bardzo dobrej grze odniósł trzy zwycięstwa zajmując I miejsce w Turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.