Konkurs recytatorski

Uczniowie klas II Szkoły Podstawowej wzięli udział w eliminacjach do powiatowego konkursu recytatorskiego ,,O PLUSZOWĄ KACZKĘ DZIWACZKĘ”. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów. Każdy uczestnik przygotował dwa utwory o tematyce dowolnej.

Komisja w składzie Agnieszka Domaszewicz i Elżbieta Wysoczańska wyłoniła trzy osoby – Magdalena Rogowska – klasa II a, Nadia Hurko – klasa II c, Bartosz Kochański – Klasa II c, które reprezentowały 23.10.2018 r. naszą szkołę w powiatowym konkursie recytatorskim w Bibliotece Publicznej w Sulęcinie. Celem udziału w konkursie jest pobudzanie dzieci do twórczej działalności, wyrabianie wrażliwości na piękno języka polskiego, popularyzacja poezji wśród dzieci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.