Nauczanie hybrydowe EWS: 26-30.04

W związku z wprowadzeniem przez ministra zdrowia nauczania hybrydowego dla klas 1-3 w naszym województwie na okres 26.04-30.04, informujemy że klasy EWS w naszej szkole będą miały zajęcia w układzie szkoła (zaj. stacjonarne) – dom (zaj. zdalne) w systemie:

26-30.04: klasy 1b, 1c, 2a, 2b, 3c – w szkole, klasy 1a, 1d, 2c, 3a, 3b – w domu

W szkole pracujemy wg pełnego planu lekcji, na zdalnym zachowujemy system dotychczasowy (3 godz EWS + religia + angielski).

Jeśli nauczanie hybrydowe zostanie przedłużone (po majówce) – powyższe klasy wymienią się miejscami (dom-szkoła). Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta przez MZ za tydzień.

Obiady i świetlica szkolna będą dostępne wyłącznie dla klas uczących się w szkole.

Przewozy szkolne dla klas uczących się stacjonarnie będą funkcjonowały od 26.04.

Klasy 4-8 nadal uczą się zdalnie.