Nauczanie hybrydowe 15-28.03

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji i Nauki, od 15 do 28 marca w województwach pomorskim, mazowieckim i lubuskim zajęcia dla uczniów klas I-III będą prowadzone hybrydowo, tzn. naprzemiennie. Dyrektor szkoły jest zobowiązany do tego, aby zorganizować naukę stosując następujące zasady:

  • nie więcej niż 50 proc. uczniów ma zajęcia w budynku szkoły;
  • co najmniej 50 proc. uczniów ma lekcje zdalnie.

W związku z powyższym informujemy, że klasy EWS w naszej szkole będą miały zajęcia w układzie szkoła (zaj. stacjonarne) – dom (zaj. zdalne) w systemie tygodniowym:

  • 15-19 marca: klasy 1a, 1d, 2c, 3a, 3b – w szkole, klasy 1b,  1c, 2a, 2b, 3c – w domu
  • 22-26 marca: klasy 1b, 1c, 2a, 2b, 3c – w szkole, klasy 1a, 1d, 2c, 3a, 3b – w domu

W przypadku przedłużenia obostrzeń, w dniach 29-31.03 będzie obowiązywał wariant z 15-19 marca. Od 01 kwietnia rozpoczyna się przerwa świąteczna.

Świetlica szkolna dostępna będzie tylko dla klas uczących się stacjonarnie. Nie ma prawnej możliwości korzystania ze świetlicy przez uczniów pracujących zdalnie.

Obiady szkolne – jak wyżej. Uczniowie „zdalni” nie muszą zgłaszać nieobecności na obiadach – zostanie uwzględniona automatycznie. Uczniowie „stacjonarni”, w przypadku nieobecności na obiadach muszą zgłosić telefonicznie nieobecność do intendentki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.