Praca szkoły od 18 stycznia

Zgodnie z decyzją rządu, od 18 stycznia szkoła wznawia naukę stacjonarną dla klas I-III. Klasy IV-VIII nadal uczą się w formie zdalnej (CLASSROOM).

Przy przyprowadzaniu i odbiorze dzieci obowiązują dotychczasowe obostrzenia – przekazanie ucznia odbywa się przy drzwiach szkoły od strony parku (tzw. małe drzwi), rodzice nie wchodzą do szkoły.

Obiady szkolne dla klas 1-3 wydawane będą od 18 stycznia. Jeśli ktoś zamierza zrezygnować z obiadów, proszę o zgłoszenie tego NA PIŚMIE intendentce szkolnej (minimum z 2-dniowym wyprzedzeniem). Druk rezygnacji z obiadów dostępny jest w menu INFORMACJE I DOKUMENTY (jako część druku zapisu na obiady).

Uwaga! Ze względów sanitarnych godziny posiłków mogą wykraczać poza planowe zajęcia (obiady dla uczniów wydawane są do godz. 12:10).

Świetlica szkolna dla klas I-III pracuje od 6:30 do 16:00. Dzieci ze świetlicy można odbierać wyłącznie przez ostatnie 15 minut pełnej godziny (12:45-13:00, 13:45-14:00, 14:45-15:00, 15:45-16:00). Bezpośredni telefon na świetlicę: 95-777-0821

Uwaga! Liczba miejsc na świetlicy jest ograniczona ze względu na wymogi sanitarno-epidemiologiczne. Jeśli ktoś ma możliwość zapewnienia opieki dzieciom, prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na świetlicę (przed i po zajęciach).

W czasie przerw oraz przed i po zajęciach, na terenie wspólnym szkoły – korytarze, WC, boisko, szatnie itp., noszenie osłony twarzy jest obowiązkowe. Rodzice mają obowiązek zapewnienia osłony twarzy dla swoich dzieci. Po wejściu do klasy, w czasie zajęć oraz podczas spożywania posiłków maseczki nie są wymagane.

W menu INFORMACJE i DOKUMENTY znajduje się zaktualizowany Regulamin pracy w okresie pandemii

Równocześnie prosimy rodziców o ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów ze szkołą – informacji udzielamy również mailowo (sekretariat@sp1sulecin.pl) lub telefonicznie (95-755-5444) oraz przez pocztę dziennika VULCAN.

Przypominamy, że I semestr nauki kończy się 22 stycznia – od 25 stycznia zaczynamy zajęcia w ramach II semestru.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.